Dorota Chotecka

Dorota Kapusta

7,5
7 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Chotecka

Dorota Chotecka jest trochę brzydka ale da się na nią patrzeć. Uwielbiam tą aktorkę choćby za rolę komediowe. Bardzo bym chciała ją zobaczyć na żywo.

kinomanka_13


Każdy się starzeje wolałabyś żeby poprawiała się u chirurga. Podobno nie masz 13 lat a czasem tak się wypowiadasz jakbyś miała. Jak spotykasz ludzi na ulicy to też do nich mówisz, że są brzydcy a potem mówisz im, że ich lubisz.

dominik1989

nie nie mówię tak. A poza tym ona aż taka brzydka nie jest. Pamiętam jak ona zaczęła grać w 13 posterunku albo w miodowych latach była straszną brzydotą dopiero jak urodziła córeczkę to wyładniała.

kinomanka_13

Co innego głosi twój założony temat "brzydka" chyba, że to jest jakiś nowy slang młodzieżowy ;p?

p.s Dorośnij, bo twoje wypowiedzi są straszne sprzeczne, co chwile sama sobie zaprzeczasz w każdym poście. Ty jesteś kobietą a wiadomo że kobiety mają własne standardy urody i nawet na ładną dziewczynę umiecie powiedzieć brzydota.

dominik1989

odczep się ode mnie to już 4 osoba w tym tygodniu, jedną udało mi się uspokoić a po za tym patrz na inne wypowiedzi bo na temat innych ludzi też się wypowiadam, jak zobaczysz to zmienisz zdanie.

kinomanka_13

No właśnie zauważyłem same brzydoty są według ciebie w show biznesie tylko ty piękna.

dominik1989

to się mylisz bo ja pisałam np na forum gdzie jest Magda Walach albo Ewa Skibińska że to są najpiękniejsze aktorki, zobacz moje inne komentarze to się mnie czepiać nie będziesz.

dominik1989

Nie masz racji - kinomanka_13 ma wszelkie podstawy, by krytycznie oceniać czyjś wygląd - zważywszy na fakt, że to osóbka o niepospolitej, subtelnej urodzie i równie nieprzeciętnym poziomie intelektualnym, należy jej wiele wybaczyć ;D
Jeśli nie wierzysz, spójrz tu:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=242620695916789amp;%20set=a.172402346271 958.1073741831.100005065807047&type =1&%20amp;amp;amp;theater

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
m_grendel

usunęłam bo ciągle ktoś wchodzi na moje konto i się czepiają za to zdjęcie i jak tak dalej pójdzie to usunę wszystkie swoje zdjęcia więc nie zaglądaj na mój profil , a poza tym skąd wiesz jak się nazywam. Jeszcze raz wejdziesz mi na mój profil usunę konto, nie mam cię w znajomych więc nie zaglądaj, pozwalam tylko swoim znajomym na filmwedzie zaglądać i nikomu więcej. Kilka osób mi zaglądało i musiałam zmieniać konta na filmwedzie więc tego nie rób bardzo cię proszę.

kinomanka_13

Faktycznie, jakieś 2 miesiące temu wszedłem na twój profil na "filmwedzie", ale tylko dlatego, że byłem zachwycony nadzwyczaj wysokim poziomem intelektualnym twoich wpisów, ich merytoryczną głębią :). Tam właśnie wyczytałem, że nazywasz się Daria Gorzkiewicz i oczywistą konsekwencją tego faktu było wyszukanie cię na "pejsbuku" - przecież nie co dzień trafia się w necie na tak ciekawych ludzi :). Dzięki temu wielu użytkowników "filmwedu" miało unikatową szansę na wyrażenie swojego poparcia dla twoich wyjątkowo inteligentnych wypowiedzi, a również na zachwyt ich głębią :) Jeśli nie chcesz zaglądania na twój profil na "filmwedzie" - proszę bardzo - już nie będę :)

m_grendel

na filmedzie może być ale na facebooku trochę mniej bo cię za bardzo nie znam. Może jak się lepiej poznamy to zmienię zdanie.

m_grendel

Czy ja wiem większość jej postów na forum inteligencją nie grzeszy. Czasem aż chce się płakać ze śmiechu lub z rozpaczy jak czyta się jej posty, że są jeszcze tak tępe osoby jak ona. I to nie tylko ja tak uważam, bo wiele osób czytając jej posty myślała, że ma 13 lat :)

dominik1989

Chyba pojąłeś, że mój wpis to sarkazm ;D
A swoją drogą, czemu masz ją wśród znajomych? :)

m_grendel

Bo mnie zaprosiła kiedyś.

dominik1989

myślałam że to ty mnie zaprosiłeś, ale dzięki ze przypomniałeś bo tyle mam znajomych.

kinomanka_13

Ja nie zapraszam zazwyczaj tylko czasami :P

kinomanka_13

a po co ty w ogóle piszesz czy jest ładna czy brzydka?...ktoś sie ciebie o to pytał??....tu sie aktorstwo ocenia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones