Dorota Chotecka

Dorota Kapusta

7,5
7 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Chotecka

czy ktoś wie w jakim teatrze pracuje Pani Dorota ? Jestem jej fanką i chce od niej autograf.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dominik1989

co się czepiasz, a po za tym ta sprawa jest nie ważna bo ja już znalazłam namiar do Pani Doroty i sprawa jest nieakktualna. A po za tym zmieniłam zdanie aż taka brzydka nie jest, tylko moja znajoma tak mówi.

dominik1989

To chyba taka nowa, świecka tradycja - kinomanka_13 jest namiętną zbieraczką autografów - widocznie zbluzganie danej idolki, lub idola jest takim subtelnym wstępem do zdobycia upragnionego trofeum :)

m_grendel

Przeciez nikogo nie zbluzgala, moze malo delikatnie wypowiedziala sie o urodzie Pani Doroty, ale jej przeciez nie obrazila.

Ja tez uwazam, ze Pani Chotecka ma charakterystyczna urode i nie jest klasyczna pieknoscia (mnie sie na przyklad nie podoba jej twarz), co nie zmienia faktu, ze jest sympatyczna, moze sie podobac wielu mezczyzna (nie to co ladne, ale co sie komu podoba), ma ladna figure i niejedna babka chcialaby wygladac jak ona (zwlaszcza po 40tce).

I jest wg. mnie duzo atrakcyjniejsza od takiej, pierwszej z brzegu, zeby daleko nie szukac, Kristen Steward czy innej Vanessy Hudgens, mlodszych od niej o dwie dekady.

Wiec sa gusta i gusciki.
A nijak ma to do oceny warszatu aktorskiego.

Co, mam mowic, iz uwazam, ze Cezary Zak jest przystojny bo lubie go jako aktora ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones