Dorota Chotecka

Dorota Kapusta

7,5
7 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Chotecka

Jolka z 13 posterunku i Danka Norek to są role jej życia. Fajnie też gra w Ranczo. A wam jaka jej rola się podoba ?

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ja ją uwielbiam za rolę Danki Norek. Słynne "TADZIK! NA GÓRĘ!" zawsze wywołuje u mnie wielkiego banana na twarzy. W 13 posterunku i w Ranczo również bardzo dobra, ale w Miodowych Latach... Mistrzyni. Nikt nie byłby w stanie jej zastąpić :)

powiem ci że uwielbiam Panią Dorotę za rolę Danki Norek i Więcławskiej, w 13 posterunku średnio mi się podobała przez te jej wrzaski i wycia, ale Jolkę też fajnie zagrała i uwielbiam ją za to że nie gwiazdorzy. Szkoda że tak mało gra. Chciałabym ją zobaczyć na żywo mieć z nią zdjęcie, i trochę pogadać, pisałam do niej 2 razy prośbę o zdjęcie z autografem żeby mi przysłała i nic, ale mimo wszystko i tak ją uwielbiam bo wierzę że ją kiedyś spotkam.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ważne to mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia ;) Ja ją lubiłam w 13 posterunku, zagrała moim zdaniem bardzo dobrze, ale fakt faktem, iż to jako Danka utknęła w mojej pamięci. Po prostu potrafiła idealnie wcielić się w rolę żony Tadzika i naprawdę nie ma osoby, która mogłaby ją zastąpić (tak samo zresztą było w przypadku Pilaszewskiej jako Aliny. Pani Żak, choć złą aktorką nie jest, nie była w stanie nawet dorównać swojej poprzedniczce. Zniszczyła wręcz tę postać).
Spróbuj "polować" na nią. Może jeszcze wystąpi na scenie w teatrze? Wtedy mogłabyś spróbować ponownie wysłać do niej list właśnie na adres tego teatru. No i oczywiście powodzenia :)

ale ja pisałam 2 razy do produkcji Rancza, bo ja mam od niektórych aktorów z Rancza tylko nie mam od Choteckiej, Królikowskiego, Kuryło, Pręgowskiego. A mam od Wonsa, Lipińskiej, Pieczki, Kalusa (osobiście zdobyłam w Lubomierzu na festiwalu filmów komediowych w zeszłym roku ), i od wielu innych. A ja zbieram tylko od aktorów i piosenkarzy/piosenkarek. Rzadko mam osobiście autografy, jedynie wtey kiedy jestem na czyimś koncercie, a z tego co wiem że nie wiem czy Pani Dorota gra w jakimś teatrze ponieważ ma ubogie rolę w spektaklach telewizyjnych, więc wiem że albo gra mało w teatrze albo wcale. Jeżeli autografu nie dostanę raz, to za 2 razem wywołam zdjęcie tej osoby i nieraz dostaje nieraz nie. A jak pisałam do Pani Doroty za 2 razem to wywołałam jej zdjęcie i nic nie dostałam za 2 razem, więc się domyślam że woli osobiście dawać autografy. Pisałam do niej też na fejsie i też nic. Gdy pisałam na fejsie do Trzepiecińskiej i Arciuch to mi odmówiły twierdząc że dają autografy osobiście.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

No cóż, niektórzy aktorzy tak mają i trzeba to uszanować... Domyślam się, że chodzi o pewne zabezpieczenie przed sprzedażą. Bo jeśli ktoś się natrudzi, żeby zdobyć od kogoś autograf, to raczej nie będzie go sprzedawać.
Też chciałam mieć autograf od Pani Trzepiecińskiej, lecz skoro rozdaje je wyłącznie osobiście, to jest to bardzo trudne jeśli nie niewykonalne, niestety, zadanie.
Ja osobiście bardzo marzę o autografie od pewnej zagranicznej aktorki, ale niestety prawdopodobnie nigdy go nie otrzymam (bo żeby wysłać list z prośbą musiałabym zdobyć nieosiągalny na mojej poczcie kupon międzynarodowy na odpowiedź).

No cóż, nie zaszkodzi jednak ponownie życzyć Ci powodzenia. A nuż dopisze los się do Ciebie uśmiechnie? :)

aha, bo moim wymarzonym autografem jest nie tylko od Choteckiej i Trzepiecińskiej, ale od Moro, Kluźniak Chrzanowskiej , Kociniaka,Tyszkiewicz i nie wiem jeszcze od kogo wiem że od tych 5 aktorów chce. Staram się to uszanować ale to silniejsze ode mnie, ale mimo wszystko że nie mam od Choteckiej i od Trzepiecińskiej autografu do dziś je bardzo lubię.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Głowa do góry :) Warto się starać!

dzięki za wsparcie, polubiłam cię. I skończyłam niedawno oglądać miodowe lata bo były na Polsacie i Pani Dorota nie tylko jest dobrą aktorką, ale ma fajny głos nieraz słyszę jej głos w radiu albo w reklamach, szkoda że mało w dubbingu się udziela tylko w radiu i w reklamach.

kinomanka_13

Zamiast polować na autograf, poluj na samą gwiazdę!xD Zaczaj się w krzakach a gdy ją zobaczysz powiedz, że szukasz drogi czy coś a potem zrób sobie z nią foto i wrzuć na fb :). Tylko najpierw sprawdź gdzie mieszka... Oczywiście, to tylko żart, nie rób tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones