PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017040}
7,7 211
ocen
7,7 10 1 211
Diabeł Łańcucki
powrót do forum serialu Diabeł Łańcucki

Sceny walki trochę odstają, ale biorąc pod uwagę iż jest to produkcja oddolna z ograniczonym budżetem to można przymknąć oko. Cała reszta naprawdę daje radę szczególnie biorąc pod uwagę że film był robiony ze zbiórki.

Trzymam kciuki żeby zrobili resztę odcinków. Jeśli chodzi o scenariusz i dialogi to jest idealny balans między humorem, ukazywaniem rzeczywistości tamtych czasów, różnymi rodzajami gwar itd. To mega kreuje klimat.

EMERSION

A to nie jest kawałek całego filmu? Z video na yt bardziej wynika, że jak zbiorą resztę, to nakręcą dalszą część filmu.

kwikster

Tak, dokładnie

BarthiM

Ta produkcja jest pilotażowym odcinkiem, a z ostatnich informacji wynika, że twórcy chcą stworzyć film. W tym celu zbierają finansowanie. https://dorzeczy.pl/strefa-partnerow/401182/diabel-lancucki- w-rekach-fundacji-krola-jana-powstaje-historyczny-film-akcji .html

Z podobnych tematycznie produkcji polecam film, Zrodzeni do szabli. TVP, zamiast klepać biednie wyglądającą Koronę królów, to mogliby dofinansować ten projekt oraz kolejny film twórców Zrodzeni do szabli.

buterfly

Otóż to!Koroną królów to tylko się ośmieszają.

mala_ja_filmweb

Korona królów niestety za bardzo razi taniością widać to nawet w zapowiedziach. Nie wiem, czy oglądałaś Zrodzeni do szabli, jeżeli nie oglądałaś, to polecam, produkcja jest połączeniem dokumentu z fabułą i zarówno technicznie, jak i pod względem treści, Zrodzeni do szabli biją o kilka klas marną Koronę królów.

buterfly

Oczywiście że oglądałam ten film.Co do KK to nie ma co nawet tego czegoś stawiać obok Zrodzonych do szabli.Z całym szacunkiem dla starszych osób ,ale ten  serial jest właśnie dla nich.Dla osób które  niespecjalnie znają się na historii i nie potrzebują wielu informacji na ten temat.Pozdrawiam. <br/>

mala_ja_filmweb

No tak bo przecież osoby starsze to zwykle osoby nie znające się na niczym, na historii, niewykształcone i mało inteligentne, nie to co młodzi, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy, tylko oni jako pierwsi odkrywają świat i go zawojują.... ehhhhh ps. kiedyś Ty też będziesz starsza... w tym klimacie polecam spektakl Drewniana miska (Drewniany talerz).

saike

Nie jestem młodziutką panieneczką.Wręcz przeciwnie,ale jakoś mnie do KK nie ciągnie.Kilka pierwszych serii widziałam,ale przykro mi,nie zachwycił mnie.Wciąż czekałam na to,że serial będzie chociaż trochę ambitniejszy...no cóż.Nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones